Фейсбук "вибухнув" гнівними коментарями: що трапилось в Ужгороді

Життя  10 вересня 2021 року, 16:36 7193 ФОТОФАКТ

Цими днями Фейсбук просто "вибухнув" коментарями ужгородців. Містяни дуже бурхливо реагували і продовжують реагувати на те, як, ймовірно, виглядатиме пішохідний міст в Ужгороді після ремонту.

Відповідні фото розмістили на сторінці Save Uzhhorod в Фейсбуці. "Таку пропозицію нового мосту замість теперішнього пішохідного обговорювали на містобудівній раді в Ужгороді, – йдеться в описі до допмсу. – Замість нормального ремонту пішохідного мосту і відновлення перил Ужгородська міська рада розглядає ось такий варіант. Як бачите, буде спаплюжено не лише вигляд існуючого мосту та видові перспективи, але і знищено автентичні перила прилягаючих набережних та мостових пандусів, датованих XIX століттям та 1920-ми роками".

Проект пішохідного мосту в Ужгороді обурив містян

Loading...

Читайте також:  У Фейсбуці опублікували фото, зроблене на Говерлі. Соцмережі "вибухнули" гнівними коментарями

Більшість жителів обласного центру Закарпаття побачене вразило, щоправда неприємно. Містяни не стали приховувати свого обурення і писали десятки "гнівних" коментарів. Багто хто вважає, що подібний міст взагалі не вписується в історичну частину Ужгорода.

Проте є й ті, кому до вподоби такий сучасний варіант пішохідного мосту. Однак зазначимо, що це лише один із запропонованих варіантів. І говорити про те, як виглядатиме міст у серці Ужгорода після ремонту – зарано.

Нагадаємо, що раніше Фейсбук облетіло відео, зняте у Мукачеві. Люди обурені побаченим.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0