Аеропорт "Ужгород" отримав можливість повноцінно приймати рейси

Життя  12 вересня 2021 року, 11:04 1668

Аеропорт "Ужгород" прийняв перший авіарейс у рамках угоди між Україною та Словаччиною, з 9 вересня вступили у силу необхідні зміни для його повноцінної роботи. Про це повідомило Міністерство інфраструктури.

Читайте також:  У Мукачеві затвердили детальний план території для будівництва аеропорту

Летовище аеропорту закінчується на кордоні зі Словаччиною, що унеможливлювало зліт та посадку літаків. Використання повітряного простору сусідньої країни – необхідна умова для здійснення посадок за приладами на цьому аеродромі. 

Так завдяки міжурядовій угоді зі Словацькою Республікою "Ужгород" з 9 вересня отримав можливість повноцінно приймати рейси. "Відтепер керування повітряним рухом, а також використання повітряного простору на тактичному рівні буде відбуватися на визначеній частині повітряного простору Словаччини. При цьому будуть застосовуватися процедури неточного заходження на посадку за приладами на аеродромі "Ужгород", – пояснюють у міністерстві. 

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков зазначив, що наразі є попит як на міжнародні, так і внутрішні авіарейси. Наприклад, польоти за відновленим влітку маршрутом Київ - Ужгород - Київ майже завжди відбуваються з повною посадкою пасажирів. 

Нагадаємо, що оозглядається можливість з’єднати окремим авіарейсом Ужгород та чеське Пардубіце.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0