Розглядається можливість з’єднати окремим авіарейсом Ужгород та чеське Пардубіце

Життя  6 серпня 2021 року, 16:33 821

Сьогодні, у рамках візиту на Закарпаття, делегація Пардубіцького краю на чолі з Мартіном Нетолицькиим відвідала Закарпатське обласне комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Ужгород.

На зустрічі з директором аеропорту Олегом Коцюбою і депутатами Закарпатської обласної ради Іваном Синетаром та Володимиром Чубіркою чеські партнери обговорили розширення можливостей летовища за рахунок організації нових рейсів між Україною та Чеською республікою, – повідомляє пресслужба Закарпатської обласної ради.

Loading...

Читайте також:  Ужгород - Салоніки: з Ужгородського аеропорту відбувся перший рейс до Греції

Олег Коцюба поінформував гостей про потенціал аеропорту.

Зокрема, розповів, що 24 вересня 2020-го Україна та Словаччина підписали угоду щодо спільного використання повітряного простору, що дозволило відновити роботу летовища.

А на початку червня 2021 року українська авіакомпанія WindRose запустила регулярні рейси з Ужгорода до Києва літаками ATR 72, які вміщують до 72 пасажирів і доставляють їх у столицю за неповні 2 години.

Керівник підприємства також розповів, що з 12 жовтня між Україною та ЄС запрацює програма «Відкрите небо» у рамках Угоди про спільний авіаційний простір з Євросоюзом. Це, на його думку, дозволить підвищити потенціал КП «Міжнародний аеропорт «Ужгород».

У свою чергу Мартін Нетолицький повідомив, що наразі з Пардубіце здійснюються два рейси у напрямках до Києва та Львова. Він також пообіцяв посприяти переговорному процесу керівників летовищ щодо можливості з’єднання окремим повітряним рейсом Пардубіце й Ужгород, або ж – організацію рейсу на Київ або Львів з пересадкою в обласному Центрі Закарпаття.

На завершення візиту чеські гості пересвідчилися у функціональності аеропорту, зустрівши літак компанії WindRose, що прибув з Києва.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0