"Світло далекого вирію": Наукова бібліотека УжНУ поповнилась книгами про Василя Гарагонича

Життя  16 вересня 2021 року, 16:56 1069 ФОТО

Днями у Наукову бібліотеку Ужгородського національного університету завітав головний редактор газети "Панорама" Іван Гарагонич.

Він передав бібліотеці фундаментальне видання "Світло далекого вирію", яке вийшло у світ в знак вшанування світлої пам’яті про його батька Василя Гарагонича – доктора історичних наук, професора Ужгородського національного університету, заслуженого працівника освіти України, члена Національної спілки журналістів України, шеф-редактора "Панорама Медіа Групи". Василя Гарагонича не стало 23 липня 2020 року.

Читайте також:  Зробив великий вклад у розвиток журналістики краю: в Мукачеві презентували книгу про Василя Гарагонича

"Світло далекого вирію" – це літературно-довідковий доробок, який складається із кількох розділів, кожний розділ є окремим відрізком життєвого та наукового шляху професора.

Наукова бібліотека УжНУ поповнилась книгами про Василя Гарагонича

Збірка вміщує спогади рідних, друзів, колег про знайомство з ним та бібліографічний покажчик із понад півтори тисячі статей, інтерв’ю, нарисів, наукових і педагогічних праць, які встигли вийти в світ з-під пера Василя Гарагонича.

"Його ім’я яскравими літерами вписано на скрижалях історії Срібної Землі. Василь Гарагонич зробив великий внесок у розвиток журналістики краю та назавжди залишиться у нашій пам’яті", – зазначила директор Наукової бібліотеки УжНУ Марія Медведь.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0