Найбільша українська ІТ-компанія шукатиме таланти в Ужгороді

Життя  20 вересня 2021 року, 09:38 1218

Поговорити про проєкти в ІТ, обмінятися досвідом та дізнатися, що робить архітектор в ІТ та як стати технічним гуру – 25 вересня о 15:00 ужгородських ІТ-фахівців запрошують на першу живу зустріч про ІТ від найбільшої української ІТ-компанії, SoftServe. 

На заході ужгородські розробники зможуть: 

  • Поспілкуватися з однодумцями та поділитися своїми історіями віддаленої роботи
  • Послухати оригінальні історії з різних етапів життя та розвитку компанії
  • Дізнатися, чим займається архітектор в ІТ, як їм стати та що треба знати для цієї позиції
  • Проконсультуватися з рекрутером щодо кар’єри та за бажанням пройти технічне інтерв’ю
  • Наживо протестити демо-розробки та R&D-проєкти 

Ужгород став восьмим містом ROAD SHOW компанії SoftServe, що об’єднує понад 10 тисяч спеціалістів, серед яких – і ужгородські ІТ-фахівці. Про віддалену роботу та плани розширення SoftServe в Ужгороді – поговоримо на зустрічі.  

  • Дата та час: 25 вересня, 15:00
  • Де: Парк "Малий Ґалаґов" 

Захід відбувається за попередньою реєстрацією за посиланням.  

Про компанію: 

SoftServe – найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сінгапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії знаходяться у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща).   

Компанія працює над понад 1200 активними проектами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0