Лікар розповів, хто найкраще захищений від коронавірусу

Життя  19 вересня 2021 року, 14:59 3763

Вакцинація - це не гарантія, що люди не будуть хворіти, каже імунолог. Ті, хто перехворів на COVID-19, значно краще захищені, ніж ті, хто пройшов вакцинацію. Про це заявив в ефірі програми "Народ проти" на телеканалі "Україна 24" імунолог Андрій Волянський.

Loading...

Читайте також:  У МОЗ розповіли, скільки українців повністю вакциновано від коронавірусу

"Вакцинація від COVID-19 не захищає абсолютно всіх. Вона захищає деяку частину людей. Хто сказав, що 80% вакцинованих шкільних вчителів - це гарантія того, що ніхто не хворітиме? Це висмоктано з пальця, тому що вакциновані масово хворіють, й Ізраїль показав, що навіть третя доза - це не виняток з правил. Хто захищений по-справжньому? Той, хто має імунний щит - він може бути й природним, і штучним. Ті, хто перехворів, захищені значно краще, ніж вакциновані. Велика частина вакцинованих також захищена, але не всі. Серед вакцинованих треба знаходити тих, що не відповіли, і перед ними ставити питання про третю дозу", - сказав імунолог.

Водночас Волянський зазначив, що вакцинацією потрібно захищати вразливих - "те, що ми не робили з початку вакцинальної кампанії".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0