Закарпатський лікар отримав престижну нагороду

Життя  21 вересня 2021 року, 15:17 916 ФОТО

Ярослав Павлович Лані – акушер-гінеколог, який добре відомий на Закарпатті та за його межами. Більше тридцяти п’яти років він пропрацював завідувачем гінекологічного відділення Мукачівської центральної районної лікарні, заслужений лікар України (2016 р.).

Народився Ярослав Лані 13 червня 1956 року у Мукачеві. Закінчив Київський медичний інститут у 1979 році за спеціальністю «Лікувальна справа» і все своє життя присвятив медицині. Загальний медичний стаж роботи – 42 роки.

Престижна нагорода для відомого в краї лікаря

В результаті професійної діяльності Ярослава Лані в якості завідувача гінекологічного відділення Мукачівської центральної районної лікарні кількість абортів зменшилась втричі. Він успішно провів понад 19 000 операцій. А впродовж останніх 3 років особисто провів 1200 оперативних втручань, з яких 52 – лапароскопічні операції.

Під наглядом медика пройшли лікування та отримали консультативну допомогу понад 200 неплідних подружніх пар. Ефективність його лікування – 28%, що є кращим показником в Україні.

За трудову діяльність лікар отримав багато почесних нагород, як обласного, так і державного рівня, а саме: Почесні Грамоти Комітету Верховної ради України з питань охорони здоров’я, Національної академії медичних наук України, Міністерства охорони здоров’я України, відзнаку «Патріот України» міжнародного проекту «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни», відзнаку від всеукраїнського проекту «Медичний олімп України», Грамоту та нагрудний знак Митрополита Київського і всієї України Української православної церкви.

У 2015 році Ярослав Павлович здобув другу вищу освіту у Тернопільському національному економічному університеті за фахом «Медичний менеджмент».

Разом з дружиною Вікторією виховують сина Святослава, лікаря-інтерна,  який у 2021 році закінчив Львівський медичний інститут з «відзнакою».

Заслуги Ярослава Павловича, звісно ж, не могли залишитися непоміченими.

Грамота Ярославу Лані

Нещодавно лікар отримав престижну нагороду – Орден «Гордість нації». Національний проєкт «Гордість нації» висвітлює успіхи та досягнення людей – меценатів і благодійників, політичних і громадських лідерів, працівників охорони здоров’я, освіти і культури, інших галузей економіки, усіх, хто своєю працею покращують і розвивають українське суспільство кожного дня і творять історію України.

Проєкт здійснюється за підтримки та участі першого Президента України, Верховної Ради України та народних депутатів, органів державного управління та місцевого самоврядування, громадських організацій.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0