Віктор Ляшко озвучив гучну заяву про карантин в Україні

Життя  23 вересня 2021 року, 14:20 2176

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко прогнозує, що навесні 2022 року карантинних обмежень в Україні може не бути, якщо більшість українців вакцинуються проти коронавірусної інфекції до Нового року. Про це Ляшко заявив під час V міжнародного форуму "Креативна Україна 2021".

 "Все залежить від нас. Якщо ви зараз подивитеся на Велику Британію та на Данію, шість місяців інтенсивної вакцинації – і в них проблеми карантинних обмежень не існує… У нас вакцини сьогодні більше 10 мільйонів доз, 17 мільйонів як мінімум законтрактовано вже, – зазначив Віктор Ляшко. – Плюс ще 3 мільйони мені подарують як людині, яка ефективно робить вакцинацію. Все залежить від вас". 

"Вакцинуємося до Нового року – навесні можемо спокійно жити без карантинних обмежень", – заявив очільник МОЗу.

Loading...

Читайте також:  Пандемія коронавірусу закінчиться в 2022 році: прогнози

"Я більш оптимістично зараз дивлюся на ситуацію, оскільки буквально пройшло півтора року, а ми маємо вакцину, яка сьогодні захищає від тяжкого і середньої тяжкості перебігу хвороби, і з’являються лікарські засоби, – сказав голова МОЗ. – З’явиться лікування специфічне, тоді, я думаю, про проблему COVID-19 ми забудемо і будемо згадувати в певних сюжетах або фільмах".

Нагадаємо, в Україні вводять обов’язкову вакцинацію від ковіду.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Іван 24.09.2021, 07:06
Коментар очікує модерацію