Як буде їздити транспорт, якщо введуть "помаранчеву" або "червону" зону карантину

Життя  27 вересня 2021 року, 09:16 1879

У МОЗ розповіли, як працюватиме транспорт в різних зонах карантину. Поки що мова про закриття чи про обмеження руху транспорту не йде.

Кілька регіонів України вже у "помаранчевій" зоні. Як зазначив минулого тижня перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький, Закарпаття може стати наступним. Адже ситуація стрімко погіршується, зростає кількість тестувань, хворих стає все більше, у тому числі і серед дітей.

Читайте також:  244 школи Закарпаття перейшли на дистанційне навчання. Відомо, чи отримуватимуть зарплату вчителі

Як буде їздити транспорт, якщо буде запроваджена "помаранчева" зона карантину?

У "помаранчевій" зоні будуть застосовуватися обмеження "жовтого" рівня. Плюс додаткові обмеження на свій розсуд зможуть вводити місцеві влади. Тобто додаткових обмежень для траспорту не передбачається.

Якщо ж ситуація погіршиться і буде введено "червони" рівень епідемнебезпеки, тоді у таких регіонах повноваження щодо встановлення обмежень в громадському транспорті покладено на регіональні комісії ТЕБ та НС.

"Тобто по суті обласні комісії можуть приймати рішення про призупинення транспорту або обмеження його роботи на рівні області. Але поки що мова про закриття чи про обмеження руху транспорту не йде", - повідомив головний санітарний лікар.

Він пояснив, що повне скасування також неможливе, тому що від цього залежать інфраструктурні питання, робота об’єктів критичної інфраструктури на рівні областей.

Раніше повідомлялось, які обмеження діють із 23 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0