На Закарпатті будують туберкульозну лікарню

Життя  29 вересня 2021 року, 13:10 2717 ФОТО

Єдиний в області та один із небагатьох у всій країні – саме таким буде медичний заклад, який будують у Нижній Апші у межах грантового проєкту. На об’єкті провели виїзну нараду під головуванням першого заступника очільника облдержадміністрації Мирослава Білецького за участі проєктанта, підрядника, голови Солотвинської територіальної громади Василя Йовдія та бенефіціарів проєкту – департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА та генерального директора Центру легеневих хвороб Василя Скрипа.

"Туберкульозна лікарня по проєкту розрахована на сто ліжок. Вона стане унікальним високотехнологічним закладом, який розроблений і збудований саме під потреби об’єкта такого типу", – зазначив Мирослав Білецький.

Читайте також:  На Закарпатті готуються закривати тубдиспансери. Частину хворих на туберкульоз передадуть сімейним лікарям

За його словами, вже підходять до завершення внутрішні роботи у будівлі, де проходитиме дезінфекція, та в корпусі із рентгенобладнанням. Продовжується будівництво харчоблоку і головного корпусу. Тут одночасно виконують внутрішні оздоблювальні і зовнішні (фасадні) роботи.

Будівництво туберкульозної лікарні

"Робота на об’єкті кипить, проблемні питання вирішуються, а будівельний майданчик починає бути схожим на ескіз проєкту", – прокоментував перший заступник очільника краю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0