Василь Петьовка привітав освітян із професійним святом

Життя  3 жовтня 2021 року, 10:20 427

На редакційну скриньку інтернет-видання "PMG.ua" надійшов вітальний лист від народного депутата України Василя Петьовки. У ньому він вітає освітян із професійним святом. Нижче подаємо оригінальний авторський текст.

Loading...

Читайте також:  День вчителя 2021: найкращі привітання та побажання своїми словами

Шановні освітяни !

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівника освіти, яке об’єднує всіх, хто допомагає молоді опановувати знання й впевнено торувати  самостійний шлях назустріч мріям. Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани до тих, хто супроводжує дитину на її життєвому шляху й пропускає крізь своє серце її успіхи і невдачі, бережно формує світ її душі, закладає фундамент світогляду.

Професія вчителя – одна з найвагоміших і найскладніших, адже від вас залежить майбутнє молодого покоління нашої країни. На вас покладено
велику місію – виховувати громадянина, який всім серцем і душею любить рідну Україну і готовий боронити її незалежність. Щира пошана і вдячність вам за невтомну талановиту працю, за відданість обраній справі, мудрість, професіоналізм, за невтомний творчий пошук,
новаторство й ентузіазм.

Успіхів вам у вашій благородній  педагогічної діяльності, нових здобутків та перемог, міцного здоров’я та людської поваги!

            З повагою, народний депутат України Василь Петьовка

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0