"Хочеш подорожувати – вакцинуйся", – Кулеба розповів, чи виключать Україну з країн "зеленої зони"

Життя  4 жовтня 2021 року, 14:56 379

В Україні зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірус, у разі, якщо буде істотне збільшення інфікованих, країна ризикує опинитися в переліку країн, звідки в’їзд до ЄС неможливий. Наразі українська влада працює над тим, аби зберегти Україну в "зеленому списку" ЄС.

Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Ми будемо працювати над тим, щоб утримати Україну в списку, але якщо будуть об’єктивні обставини істотного збільшення цифр захворюваності, ми не зможемо це зробити", – пояснив голова МЗС.

Читайте також:  У МОЗ оприлюднили перелік професій, які підлягатимуть обов’язковій вакцинації

Водночас Кулеба наголосив, що Україна дуже багато досягла в питанні визнання наших сертифікатів про вакцинацію. А тому очільник українського МЗС закликав громадян вакцинуватися, зауваживши, що це потрібно не лише для мандрівок, а передусім, для власного здоров’я і життя.

"Тому я закликаю всіх вакцинуватися, тому що вакцина – це не тільки ваше здоров’я і життя, це також ваша можливість вільно подорожувати навіть в умовах пандемії. Адже ми з вами повинні розуміти, що виключення України із "зеленої зони" насправді цікавить не дуже великий шар українського суспільства, яке подорожує. Такі правила: хочеш подорожувати – вакцинуйся", – підсумував він.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0