Працівники були обурені: що відбувалось у санаторії "Карпати"

Життя  6 жовтня 2021 року, 10:19 4113

У відомій на Закарпатті та далеко за межами області спеціалізованій, багатопрофільній оздоровниці ДП "Клінічний санаторій Карпати" сталась неприємна ситуація.

Як стало відомо "PMG.ua", торік у листопаді тут був зафіксований борг із виплати працівникам заробітної плати на суму понад 2 мільйони гривень. У зв’язку з цим у санаторії проводилося інспекційне відвідування. Працівники санаторію були не на жарт обурені.

У ході контрольного заходу з’ясувалося, що заборгованість тягнулася ще  з лютого 2020-го. Виникла вона внаслідок певних причин, зокрема й запровадження карантину через загрозу поширення COVID-19 та відсутність замовлень. Щодо посадових осіб оздоровниці вживалися заходи впливу.

Loading...

Читайте також:  Санаторії Закарпаття: які ціни 2021 на відпочинок

Після перевірки в санаторії ввели режим суворої економії матеріальних, фінансових ресурсів та енергозатрат. На момент проведення повторного інспекційного відвідування у березні цього року заборгованість вже вдалося суттєво скоротити. А нещодавно, згідно з інформацією ДП «Клінічний санаторій Карпати» та статистичними даними, – повністю погасити.

Тож наразі працівникам ДП "Клінічний санаторій Карпати" виплачена зарплата за весь час боргування у повному обсязі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0