На Закарпатті реанімації двох лікарень повністю заповнені хворими на коронавірус

Життя  8 жовтня 2021 року, 07:46 2273

На брифінгу в облдержадміністрації обговорили поточну ситуацію щодо COVID-19 та перебіг вакцинальної кампанії на Закарпатті.

«За останній тиждень щоденно фіксуємо понад пів сотні чи й сотню нових випадків захворювання. Дуже загрозливим і тривожним є сигнал, коли коронавірус діагностуємо у дітей. Сьогодні цей показник сягнув 28 випадків», – зауважила Ольга Чемет, заступниця директора департаменту охорони здоров’я ОДА.

Loading...

Читайте також:  МОЗ затвердило перелік професій для обов’язкового щеплення проти коронавірусу

За її словами, зараз в області 9 закладів охорони здоров’я приймають хворих на COVID-19, розгорнуто 940 ліжок, проте не можна допустити, аби закарпатці у цей період епіднебезпеки не мали можливості звернутися за медичною допомогою, отримати її в амбулаторних чи стаціонарних умовах.

Директор КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня» Михайло Поляк підкреслив, що зараз завантаженість ліжок на Закарпатті сягає 40,1%. Окрім цього, уже помітна негативна динаміка щодо кількості захворілих та летальних випадків.

«Станом на (вчорашній - ред.) ранок в інфекційній лікарні заповненість ліжок уже 85,7%, а в КНП «Центр легеневих хвороб» – 52%. Найбільше госпіталізованих у Мукачівській ЦРЛ. В Ужгороді ж реанімаційні відділення у двох закладах, де приймають хворих на COVID-19, повністю заповнені.

Середній та важкий стан виявляють тепер в осіб різного віку – як у старшого населення, так і серед людей, котрим 30-40 років», – зазначив Михайло Поляк.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0