Газове питання: голова ОДА звернувся до закарпатців

Життя  13 жовтня 2021 року, 09:16 3717

Голова Закарпатської облдержадміністрації Анатолій Полосков наголосив, що сьогодні є багато неправдивої або неточної інформації, яка стосується газопостачання.  Очільник області запевнив, що газу у сховищах цілком достатньо для потреб населення та соціальної сфери.

"Орієнтовна потреба природного газу для бюджетних установ на період опалювального сезону складає близько 25 млн м³, і вона буде забезпечена", – зазначив голова ОДА.

Натомість біржова ціна, яка ніколи у світовій історії не була такою високою, ставить під загрозу вчасність початку опалювального сезону та безперебійну роботу закладів у осінньо-зимовий період. За словами Анатолія Полоскова, саме з цим питанням було пов’язане засідання регіональної комісії ТЕБ та НС.

Читайте також:  Надзвичайна ситуація: на Закарпатті зібрали термінове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

"Варіантом виходу із кризової ситуації може стати запровадження гарантованого постачальника природного газу за прямими договорами за спеціальною ціною для бюджетних установ та організацій області на опалювальний період 2021-2022 років", – підкреслив очільник Закарпатської ОДА.

За словами Полоскова, держава допомагає населенню та бюджетній сфері подолати цю ситуацію. Серед іншого, за допомогою спеціальної ціни.

"Інформація щодо відсутності газу для забезпечення потреб населення та бюджетних установ не відповідає дійсності. Просимо краян не хвилюватися", – додав Анатолій Полосков.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0