В Україні через "Lidl" можуть закритися дві великі мережі супермаркетів

Життя  22 жовтня 2021 року, 10:40 7672

В Україні може з’явитися найбільша європейська мережа супермаркетів "Lidl". Вона стане конкурентом "АТБ", але при цьому може призвести до швидкого закриття "Екомаркету" і "Великої Кишені".

Про це йдеться в аналізі профільного ресурсу Fuit-inform. Експерти зазначають, що займатися розвитком мережі в Україні буде менеджер, який раніше розвивав "Lidl" в Польщі. Найімовірніше, йдеться про створення власної мережі супермаркетів, а не купівлю вже працюючої компанії. Для українців запуск може призвести до:

  • зростання конкуренції, як наслідок, зниження цін;
  • більш вигідних цін на імпортні овочі та фрукти;
  • нових стандартів якості продуктів харчування;
  • появи більш широкого асортименту імпортної продукції.

Читайте також:  Супермаркети Lidl відкриють в Україні? У компанії прокоментували інформацію

"Зазвичай "Lidl" займає лідерські позиції за цінами, але зробити це в Україні буде не дуже просто. Точно складніше, ніж у Польщі. Обумовлено це тим, що за оцінками EastFruit, лише 26% всіх овочів і фруктів продається через мережі супермаркетів, а 74% товарообігу – це реалізація на ринках, плодоовочевих кіосках і вулична торгівля", – відзначають аналітики.

Що відомо про "Lidl"?

У компанії не підтвердили і не спростували свій вихід на український ринок. Це пов’язано з внутрішньою політикою – вони не афішують свої плани.

З огляду на те, що процес відкриття мережі займає тривалий час, ймовірно, відкриття може відбутися навіть не у 2022-му. По всьому світу "Lidl" вирізняється низькими цінами і великими знижками. Ймовірно, цю нішу спробує зайняти мережа і в Україні.

Головний конкурент " – "АТБ". Його творці самі зізнавалися, що намагалися скопіювати європейського конкурента, коли відкривали власний бізнес.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0