В області виявили вісім АЗС, які працювали з порушеннями

Життя  22 жовтня 2021 року, 12:20 437

Вісім АЗС у Закарпатській області працювали з порушеннями – такі результати останнього моніторингу Нафтогазової асоціації України. Про це йшлося на нараді обласної робочої групи щодо роботи у боротьбі з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним на території регіону, що відбулася під головуванням заступника очільника Закарпатської облдержадміністрації Іштвана Петрушки.

Так, власники 3 автозаправних станцій на території області здійснювали діяльність без інформації про наявність відповідної ліцензії, ще 5 – нехтували дотриманням законодавства. Як повідомив Іштван Петрушка, ці об’єкти вже перевірили контролюючі органи.

Читайте також:  Патрульні показали інцидент, який стався на АЗС в Ужгороді

«АЗС, які працюють із порушеннями, загрожують здоров’ю та життю людей, а також добробуту громади і країни. Здійснення законної діяльності автозаправних станцій – це один із важливих елементів наповнення державного та місцевих бюджетів, тому активізуємо роботу обласної та районних робочих груп у боротьбі з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним у Закарпатській області», – підкреслив заступник голови облдержадміністрації.

Нагадаємо, на Закарпатті стався вибух на автозаправці. Є постраждалі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0