Туристичний потенціал Закарпаття презентували на Міжнародній виставці "ТурЕкспо"

Життя  25 жовтня 2021 року, 16:58 430

Днями в межах Львівського форуму індустрії туризму та гостинності відбулася щорічна Міжнародна туристична виставка «ТурЕкспо», на якій презентували туристичний потенціал Закарпаття. Про це повідомив заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк.

Локальну продукцію краю представили на виставковому стенді управління туризму та курортів облдержадміністрації, туристичний комплекс «Теплі води», туристично-інформаційний центр «Rakhiv life», замок «Паланок», Закарпатська угорська туристична рада, аквапарк «Карпатія» та «Chateau Chizay».

Читайте також:  Осінній відпочинок в Карпатах: куди поїхати та ціни-2021

За словами Ігоря Шинкарюка, загалом на стадіоні «Арена Львів» зібралися представники понад 70 компаній із різних областей України, а також із Литви та Польщі. Вони поділилися досвідом промоції магнітів, створення маршрутів та розробки туристичних проєктів.

«Важливо долучатися до таких заходів, адже ми не тільки показуємо свою продукцію, а й ділимося напрацюваннями. Окрім цього, великою перевагою стала участь закордонних фахівців у виставці. Такі ініціативи сприяють просуванню нашого продукту на міжнародний ринок», – підкреслив Ігор Шинкарюк.

У межах виставки також провели Четвертий форум туристичних інформаційних центрів, Шостий Львівський форум готелярів та рестораторів 2021-2022: «Еволюція індустрії гостинності», панельну дискусію «Туризм 21-22. Нові тренди та можливості!»

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0