На Закарпатті мама придбала небезпечну іграшку. Дитина ледь не померла

Життя  26 жовтня 2021 року, 09:43 10192 ВІДЕО

Іграшку, що ледь не вбила дитину, придбала в магазині жителька Закарпаття. 5-річний хлопчик прокусив неонову паличку китайського виробництва і почав задихатися.

Врятувало хлопчика те, що сім’я живе недалеко від лікарні. Медики одразу ввели дитині сильнодіючі протиалергічні препарати.

"Набряк може опускатися нижче до гортані й до трахеї і це ускладнює дихання. Тому треба реагувати миттєво. Це може ще призвести до системної реакції організму – анафілактичного шоку", – пояснює алергологиня Оксана Коваль.

Читайте також:  Небезпечна іграшка потрапила в українські магазини

У магазині, де мати купила іграшку, ще чотири таких і досі лишаються на вітрині. Продавці кажуть, зняти товар з продажу не мають права, проте тепер, мовляв, покупців попереджають. 

Своєю чергою мати постраждалої дитини переконана, що таке попередження має бути на упаковці чи етикетці. Докладніше про небезпечну іграшку – у сюжеті.

Джерело: ТСН.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Жанна 26.10.2021, 10:16
Продають у цих Копійочках різний китайський хлам. Хоча не лише в Копійочках. Не варто купувати цей ширпотроб. Краще менше іграшок хай буде в дитини, але якісних. Із натуральних матеріалів