На ринках Мукачева попри заборону продають штучні вінки і квіти

Життя  26 жовтня 2021 року, 13:52 2172 ФОТО

Ще влітку цього року у Мукачеві заборонили продаж і використання штучних пластмасових квітів, вінків та корзин. Таке рішення схвалила комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Та попри заборону увесь цей час на ринках міста продовжували торгувати штучними вінками і квітами. Особливо помітно це впродовж останніх тижнів, адже 1 листопада закарпатці вшановуватимуть пам’ять померлих. Тому саме зараз ринки рясніють пластиковою атрибутикою.

На ринках Мукачева попри заборону продають штучні вінки і квіти

На "Центральному ринку" ("Зеленому ринку") штучні вінки, кошики та квіти продають як зазвичай, не дивлячись на те, що поруч ходять муніципали.

На ринках Мукачева продають штучні вінки і квіти

Читайте також:  Побачене на кладовищі в Мукачеві шокувало людей

За маленький штучний вінок просять від 120 до 150 грн. Більші ж вартують 250-300 грн. Звісно, є ще дорожчі варіанти. За штучні квіти продавці просять 50-60 грн. Зазначимо, що подібна ситуація і на інших ринках міста.

У Мукачеві попри заборону продають штучні вінки і квіти

Як бачимо, заборона реалізації штучних пластмасових квітів, вінків, корзин тощо в торгівельних закладах і ринках на території Мукачівської міської територіальної громади залишилась лише на папері. А ринки міста і далі рясніють такою продукцією. І зовсім скоро, попри прохання відмовитися від штучних квітів та вінків, вони все ж таки опиняться на кладовищах краю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Громадянка 26.10.2021, 19:32
Дуже важливе рішення! Ми засираємо Землю! (вибачте !)
Ксюша 26.10.2021, 15:19
Так ещё в июле запретили вроди. Все должны были быть в курсе. А как так получается, что запрет есть, а толку от него нету? Куда муниципалы смотрят. Они же там каждный день бабушек ганяют, а такое не видят!