Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • В українській курятині знайшли підшкірну субстанцію: чим і навіщо "шпигують" м’ясо

В українській курятині знайшли підшкірну субстанцію: чим і навіщо "шпигують" м’ясо

В українській курятині знайшли підшкірну субстанцію: чим і навіщо "шпигують" м’ясо

В Україні у курятині виявили гелеподібну підшкірну субстанцію, яка утримує вологу. Крім того, у м’ясі часто під час лабораторних досліджень знаходять кишкову паличку.

ВІДЕО ДНЯ

Про заявила Голова правління ГО "Споживча довіра" Олена Куликова. За її словами, під час перевірки в одному із зразків вони знайшли гелеподібну підшкірну субстанцію, яка утримує вологу. Але експерт відразу зазначає, якщо курка правильно оброблена – це не так небезпечно.

"Перед вживанням в їжу ми курку смажимо, печемо або варимо. Безумовно, при термічній обробці це все йде. Але коли споживач купує курку, він по суті, платить за воду. Що стосується зразків, де мікробіологічні показники не відповідали нормативам, у тих продуктах, які піддаються термічній обробці, мікробіологія не така страшна", – зазначила Олена Куликова.

Реклама
Читайте також:
Ціна на цукор різко зміниться: в чому причина

"Споживча довіра" проводила дослідження курятини ще на початку літа. Для аналізу вибрали продукцію найвідоміших виробників. За словами Куликової, в жодному із зразків не виявили ані антибіотиків, ані гормонів, якими так лякають українців.

Реклама

Крім того, експерт зазначає, в українській курятині також не зустрічалася сальмонела. Усі випадки, коли в курці знаходили сальмонеллу останнім часом, стосувалися м’яса, що привезли з Польщі.

Неякісної курки на українському ринку близько 10-15% – каже експерт.

Купувати курку Куликова радить у супермаркетах, та бажано вибирати перевірених виробників. Вибираючи м’ясо курки, варто звернути увагу на таке:

Реклама
  • Якщо купуєте курятину на вагу – не бійтеся її понюхати і оглянути. Курка повинна бути без синців, звичного кольору.
  • Також важливо звертати увагу на термін придатності, відповідну накладну можна попросити у продавця. Якщо продукція свіжа, висока ймовірність того, що вона буде безпечною.
  • Найкраще купувати курку у вакуумній упаковці. У такому разі ймовірність того, що на неї потраплять бактерії – дуже низька.

Водночас, за словами Куликової, називати неякісну курятину фальсифікатом – не можна. Адже фальсифікат – це продукція, яка випускається з порушеннями і в якій відбувається заміна дорожчої сировини на дешеву. А штучної курки в Україні нема.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно