В одній із громад запрацювала нова амбулаторія

Життя  3 листопада 2021 року, 16:56 811 ФОТО

3 литопада на Закарпатті відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини у селі Голубине, що поблизу Сваляви. Заклад покликаний наблизити доступ до медичних послуг для мешканців сіл Полянської ТГ.

В Закарпатській ОДА розповіли, що роботи тривали трохи менше року. Проєктна документація передбачала не лише будівництво амбулаторії, а й житла для сімейного лікаря, який тут працюватиме.

Читайте також:  На Закарпатті будують туберкульозну лікарню

"Таке рішення дуже актуальне для сільської місцевості, куди часто приїздить молодий спеціаліст за направленням. Таким чином, потрапивши у нове місце, медик одразу має можливість облаштуватися", – зазначив перший заступник очільника області Мирослав Білецький.

Кошторисна вартість об’єкта склала 5 млн 330 тис. грн. З державного бюджету у вигляді субвенції спрямовано понад 4 млн 900 тис. грн. До співфінансування долучилася і громада, виділивши на будівництво з місцевого бюджету 517 тис. грн.

У закладі сільської медицини працює один сімейний лікар, з яким уклали декларації вже понад 2000 місцевих жителів, та інший персонал. Відповідно до табеля матеріально-технічного оснащення для амбулаторії закупили необхідне обладнання: ваги для дітей та дорослих, пульсоксиметр, електрокардіограф, термометр, тонометр тощо. Для зручності придбали меблі (столи, стільці, крісла для кабінетів і залу очікування та ін.).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0