У Кольчині заклали капсулу часу на честь початку будівництва нової школи

Життя  12 листопада 2021 року, 10:27 1861 ФОТО

11 листопада у селищі Кольчино, що входить до Кольчинської територіальної громади, відбулася знакова подія. У селищі заклали капсулу часу на честь початку будівництва нової загальноосвітньої школи. Будівництво школи дозволить учням Кольчинської громади отримати доступ до якісної і сучасної освіти.

У капсулу часу вмістили і послання нащадкам, в якому зазначено, що 11 числа 11 місяця об 11 годині 2021 року мрії почали здійснюватися.

У Кольчині заклали капсулу часу на честь початку будівництва нової школи

На захід запросили й Георгія Горвата – депутата Закарпатської обласної ради від ВО "Батьківщина".

"Мені приємно, що на таку знакову подію запросили й мене. Я, звісно ж, буду лобіювати виділення фінансування на будівництво нової школи, всіляко цьому сприятиму. Тому що діти мають здобувати освіту у комфортних умовах", – розповів "PMG.ua" Георгій Горват.

Обговорення будівництва нової школи в Кольчині. Травень 2021

Читайте також:  На Закарпатті діє перша опорна школа нового типу

Також на закладанні капсули були голова Мукачівської РДА Едгар Токар, Кольчинський селищний голова Микола Дуб, народний депутат Михайло Лаба, заступник голови Мукачівської райради Роман Тарабій, духовенство та місцеві жителі. Священнослужителі Кольчинської територіальної громади освятили територію під закладання фундаменту школи та капсулу часу.

Проєкт нової школи у Кольчині

Нова школа у Кольчині має бути побудована до 2023 року. Це буде сучасний навчальний заклад, із спортзалом, з просторими класами, в яких навчатимуться учні 1-11 класів.

У Кольчині заклали капсулу часу

Неабияких зусиль для того, аби в селищі побудували нову школу, доклав Кольчинський селищний голова Микола Дуб. 

"Саме завдяки старанням Миколи Васильовича у Кольчині збудують нову сучасну школу. Ще з першої каденції Микола Васильович боровся за реалізацію цієї мрії – будівництва нової школи. І незабаром маленькі та юні жителі громади навчатимуться у гідних умовах", – зазначив депутат Закарпатської обласної ради від ВО "Батьківщина" Георгій Горват.

Проєкт нової школи у Кольчині

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0