Митники розповіли, що виявили в автобусі, який їхав маршрутом «Київ-Мадрид-Київ»

Життя  16 листопада 2021 року, 15:44 857

У рейсовому автобусі, що їхав маршрутом «Київ-Мадрид-Київ», інспектори «натрапили» на старовинну зброю, яку водій переміщував через кордон не декларуючи та й ще без будь-яких дозвільних документів.

Порушення митних правил зафіксували 16 листопада на митному посту «Тиса», що на кордоні з Угорщиною. 30-річний шофер автобусу під час проходження митних формальностей у «червоному коридорі», «щиро» задекларував, що переміщує виключно вживаний одяг в асортименті. Усно підтвердив, що ніяких інших речей, що підлягають декларуванню та обмежені до переміщення через кордон не везе.

Читайте також:  Куртки, взуття, жилети: митники виявили вантажівку з великою партією незадекларованих товарів

Під час перевірки багажного відділення автобусу серед особистих речей пасажирів митники виявили велику картонну коробку з написом доставки її вмісту у Львів. Відкривши, інспектори побачили три старовинні гвинтівки, не заявлені водієм ні усно, ні письмово.

Митники розповіли, що виявили в автобусі, який їхав маршрутом Київ-Мадрид-Київ

Звісно, у водія не було при собі ніяких дозвільних документів для ввезення вогнепальної зброї в Україну. Та й визнавати раритети стрілецької зброї своїми він відмовився, зіславшись на малознайомих осіб, які попросили в Мадриді доставити коробку у Львів.

Наразі гвинтівки вилучені, відносно перевізника складено протокол за статтею 472 Митного кодексу України. Через відсутність маркування на гвинтівках, для їх оцінки залучений спеціаліст-експерт, який з’ясує, коли вона виготовлена і де, і головне - чи представляє історико-культурну цінність.

Хтозна, з якою метою її везли з Євросоюзу в Україну, можливо на замовлення колекціонера стрілецьких раритетів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0