Понад 1000 ноутбуків для вчителів привезуть на Закарпаття цього тижня

Життя  17 листопада 2021 року, 16:56 519

17 листопада в Ужгороді голова облдержадміністрації Анатолій Полосков зустрівся з керівником з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстиславом Баніком у межах роботи з цифровізації COVID-сертифікатів.

«Вже сьогодні в Закарпаття прибуває перша партія комп’ютерів для вчителів загальноосвітніх закладів у кількості 1085 ноутбуків», — наголосив Анатолій Полосков. Ініціативу вдалося реалізувати у межах проєкту Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації «Ноутбук кожному вчителю».

Читайте також:  Стало відомо, як працюватимуть школи після відсторонення невакцинованих вчителів

У вересні Служба безпеки України, Мінцифра та Міністерство освіти та науки України запідозрили корупційну змову під час проведення тендерів на ноутбуки для вчителів. Усі тендери були направлені на перевірку документів.

«Але Закарпаття було серед тих регіонів, які блокували будь-які корупційні ризики, і ця позиція була та залишається незмінною. Наша робота визнана бездоганною. Саме завдяки цьому освітяни будуть вчасно забезпечені необхідною комп’ютерною технікою», — зауважив Анатолій Полосков.

Ноутбуки мають привезти в область до кінця тижня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0