Ужгород подав заявку на участь у конкурсі "Молодіжна столиця України-2023"

Життя  26 листопада 2021 року, 16:58 478

Ужгород подав заявку на участь у конкурсі «Молодіжна столиця України-2023». Заявку підписали міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та керівники місцевих молодіжних організацій – голова Ужгородської молодіжної ради Олена Біланіна, голова правління ГО «Міжнародний інститут міждисциплінарних інноваційних досліджень» Світлана Делеган-Кокайко, координаторка учнівського самоврядування «КОРЗО» Марія Симкович, регіональна референтка ГО «Справа Кольпінга в Закарпатті» Тетяна Ігнатьо.

Читайте також:  Приватні перевізники Ужгорода призупинили перевезення пільговиків

Національний конкурс з визначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді Міністерство молоді та спорту спільно з ГО «Український інститут міжнародної політики» та ГС «Національна молодіжна рада України» започаткувало 2017 року.

Начальниця управління управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міськради Ольга Василиндра розповіла, що мета конкурсу – узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики. А це – і обмін досвідом між молодими людьми, і проведення тематичних заходів, щоб активніше залучати молодь до участі у всіх сферах життя.

Серед переможців конкурсу попередніх років – Львів, Кам’янець-Подільський, Тернопіль та Острог.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0