Для заробітчан, які повертатимуться додому на свята, озвучили неприємну новину

Життя  1 грудня 2021 року, 08:13 24767

Заробітчани, які повертатимуться додому на різдвяні і новорічні свята, можуть завезти на Закарпаття штам "Омікрон".  Про це 30 листопада на брифінгу сказала головна епідеміологиня області Вікторія Тимчик.

Вона розповіла, що визначати штам коронавірусу на Закарпатті наразі немає можливості. Для проведення таких досліджень закарпатські медики направляють позитивні взірці від хворих на коронавірус до лабораторії Центру громадського здоров’я міністерства охорони здоров’я.

Читайте також:  Для заробітчан озвучили важливу новину: стосується всіх

Зі слів епідеміологині, якщо на національному рівні буде можливість визначати саме збудник "Омікрон", то в лабораторії отримають взірці і з Закарпаття.

"Це дуже актуально тепер, коли завіз цього збудника на Закарпаття може відбутися з країн Євросоюзу, оскільки попереду різдвяні свята і ми очікуємо повернення додому заробітчан з ЄС, — сказала Вікторія Тимчик. — Якоїсь особливої клінічної картини чи візуально сказати, що це "Омікрон", чи це "Дельта" чи інший штам неможливо. Ми будемо користуватися загальними нормами, котрими користуються прикордонники при пропуску людей через кордон".

Як повідомляє "Суспільне Закарпаття", вона додала, що ризик занадто великий і в області вживатимуть усіх заходів з недопущення занесення.

Нагадаємо, одна з країн Європи змінила правила для заробітчан.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Василюк 01.12.2021, 19:51
Коментар очікує модерацію
Валя 01.12.2021, 14:12
Вічно до заробітчан чіпляються, лиш би потім побільше грошей на границі здерти. а більшість заробітчан вакцинувались реально в Європі, а не купили тести дома як ті, хто тут постійно
Михайор 01.12.2021, 11:34
Так от в чому полягає неприємна новина