Посилення карантину на Закарпатті з 6 грудня: роз’яснення від обласної влади

Життя  1 грудня 2021 року, 08:49 3185

З 6 грудня в Україні діятимуть нові карантинні обмеження, зокрема й для невакцинованих громадян. Про це на брифінгу повідомив в. о. голови Закарпатської ОДА Петро Добромільський.

"Щоб громадські заклади нормально продовжували функціонувати у "жовтій" зоні, працівники та відвідувачі повинні мати щеплення принаймні однією дозою або негативний тест чи сертифікат про одужання. Такі ж обмеження стосуватимуться міжобласних і міжнародних перевезень, проведення масових заходів тощо", – наголосив Петро Добромільський.

Читайте також:  Карантин посилять із 6 грудня: що буде дозволено, а що ні

За його словами, нововведення запроваджують і в закладах освіти: їх не можна буде відвідувати, якщо на самоізоляції перебуває більш як 50% учнів та співробітників. Заклади освіти, в яких вакциновано менше 100% персоналу, не зможуть працювати взагалі.

Додані нові норми й для "зеленого" рівня епіднебезпеки. Йдеться, зокрема, про заборону регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів у міському та внутрішньообласному громадському транспорті у кількості більшій, ніж сукупна кількість місць для сидіння та 50% місць для стояння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу.

"Тільки завдяки вакцинації можлива нормальна життєдіяльність області. Президент і Уряд забезпечили всі умови для комфортного та безпечного проведення щеплень. Кожен має усвідомити, що лише імунізація допоможе подолати пандемію", – підкреслив в. о. голови Закарпатської ОДА.

Регіональна координаторка вакцинальної кампанії проти COVID-19 в області Вікторія Тимчик зазначила, що 17% закарпатців вже завершили вакцинальний цикл. Спікерка додала, що це хороший показник, проте темпи імунізації необхідно нарощувати.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0