Епідситуація з COVID-19 погіршується: Закарпаття на межі "червоної" зони

Життя  1 грудня 2021 року, 21:37 4212

Очільник МОЗу Віктор Ляшко провів селектор із керівництвом Закарпатської області з поточної епідемічної ситуації щодо COVID-19 в регіоні.

За його словами, Закарпатська область є єдиним із регіонів України, де погіршується епідситуація. В області продовжується фіксувати стільки ж випадків коронавірусної хвороби, як і минулого тижня. При тому, що середній по країні відсоток спаду кількості нових випадків захворювання складає -20%.

За останні 7 днів кількість госпіталізованих в області зросла на +9%, темпи зростання з кожним днем пришвидшуються. При тому, що середній відсоток спаду по країні складає -13%.

Читайте також:  У МОЗ розповіли, коли чекати нову хвилю коронавірусу в Україні

"Закарпатська область є єдиним регіоном України, де госпіталізації переважають над виписками. Такий розрив складає +15%, і останнім часом тільки зростає. При тому, що в середньому по країні кількість госпіталізованих є на -19% меншою за кількість виписаних", – повідомив очільник МОЗу.

Як наслідок, завантаженість лікарняних ліжок у регіоні зростає, в той час як в Україні відбувається розвантаження медичної системи. Зайнятість ліжок з киснем у Закарпатській області складає 62%. Це на третину більше за середню завантаженість ліжок по країні.

"На жаль, попри всі ці невтішні цифри, рівні охоплення щепленнями проти COVID-19 також залишається на незадовільно низькому рівні", – зауважив Ляшко.

"На селекторі обговорили план пріоритетних заходів для подальшого стримування поширення COVID-19 в регіоні. Отримали прохання і до Міністерства, будемо вирішувати", – зазначив Ляшко.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0