Лікар розповів про сплеск COVID-19 на Закарпатті. Очікують нову хвилю

Життя  4 грудня 2021 року, 12:03 5315

У Закарпатській області різко зросла кількість інфікованих коронавірусом. Серед них багато тяжких пацієнтів. Як розповів в інтерв’ю лікар з обласної інфекційної лікарні, який побажав не афішувати свого імені, у медзакладах зростає кількість пацієнтів, які дуже швидко "згорають".

"Порівняно з минулою зимою, коли ми з ніг валилися, просто засипали на роботі, осінь була відносно легкою. Ми дивувалися, що Закарпаття, яке першим приймало на себе удар, так легко відбулося. Хоча й усвідомлювали, що хвиля коронавірусу цього разу в Україні почалася зі сходу та півдня через Росію", – сказав медик.

Він вважає, що ця хвиля тепер дійшла до Закарпаття. За його словами, ситуацію посилює і те, що в Європі також зростає кількість інфікованих коронавірусом. Більше того, на заході очікують зростання захворювання, викликаного штамом Омікрон.

Читайте також:  У МОЗ розповіли, коли чекати нову хвилю коронавірусу в Україні

"Не здивуюсь, якщо Омікрон у нас з’явиться найближчим часом", – заявив лікар.

Медики області вважають, що кількість хворих на інфекцію тільки зростатиме. Сплеск захворювання медики очікують після новорічних свят, коли до регіону приїдуть заробітчани, люди перестануть дотримуватись соціальної дистанції та почнуть активно ходити один до одного в гості.

Лікар зазначив, що на Закарпатті є дуже сильні антивакцинаторські настрої. Проти щеплень виступають навіть деякі працівники охорони здоров’я та місцеві депутати, заяви яких "збивають з пантелику місцевих жителів".

Нагадаємо, для заробітчан, які повертатимуться додому на свята, озвучили неприємну новину.

Джерело: Обозреватєль
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0