Коли почнуться зимові канікули 2021 (опубліковано дату)

Життя  4 грудня 2021 року, 17:00 10496

Кілька тижнів залишилось до Нового року. А отже незабаром у школах почнуться зимові канікули. Наразі у багатьох областях щодо дат шкільних канікул ще мовчать.

Швидше за все, відпочивати учні почнуть за графіком МОН. Зазвичай навчальний рік у більшості українських шкіл складається із двох семестрів, кожен з яких ділиться на дві чверті.

Відпочивають учні 4 рази на рік. Навесні і восени канікули тривають один тиждень, а взимку – два. Літо – у розпорядженні школярів. 

Читайте також:  Зимові канікули 2021 в Україні, найімовірніше, переноситимуть

Коли почнуться зимові канікули 2021

На навчальний рік 2021-2022 Міністерство освіти і науки затвердило такий графік зимових канікул – з 25 грудня 2021 року до 9 січня 2022 року. Однак, не варто забувати, що пандемія коронавірусу і нові карантинні обмеження вносять свої корективи.

На дату канікул можуть вплинути форс-мажори: грип, рівень захворюваності на COVID-19, ГРВІ, проблеми з опаленням. Посунути канікули можуть і заради зручності. Адже графік МОН – це рекомендація, а не обов’язкова вказівка до дії. 

Тому у кожній області чи населеному пункті зимові канікули можуть початися і закінчитися по-різному. Тож 100% відповіді на запитання, коли будуть зимові канікули у кожному окремому регіоні, місті і школі поки немає. 

Однак за графіком, у школах Закарпаття і загалом України зимові канікули 2021 мають розпочатись у суботу, 25 грудня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0