В Чехії знайшли вбитим молодого закарпатця. Небайдужих просять допомогти

Життя  11 грудня 2021 року, 08:26 12158 ФОТО

Цього тижня Фейсбук облетіла сумна новина. Згорьована мати втратила сина за кордоном, а щоб вона могла поховати його на рідній землі (в Закарпатській області), потрібно зібрати непідйомну для неї суму.

Йдеться про Валентина Ігнатюка. Саме його тіло знайшли ще в жовтні у Чехії. Як розповіли "PMG.ua" знайомі родини загиблого, Валентин зник в липні 2021 року.

У Чехії загинув закарпатець Валентин Ігнатюк

18 липня молодий закарпатець поїхав на роботу в Чехію. Але працював там лише декілька днів. "26 липня він після 17 години вийшов з обітовні в майці, шортах, кросівках, із рюкзаком, в якому були телефон, гроші і всі його документи... Назад він більше не повернувся", – розповіли рідні 21-річного Валентина.

Читайте також:  У Чехії в ДТП трагічно загинула заробітчанка із Закарпаття

Поліція розшукувала хлопця кілька місяців. Та, на жаль, його бездиханне тіло знайшли у жовтні. На місці також виявили його паспорт, мобільний та чеські документи.

Як розповідають знайомі, тіло знаходилось у лісосмузі. На тілі 21-річного закарпатця були явні ознаки насильницької смерті, а саме ознаки побиття та удушення.

У Чехії знайшли вбитим заробітчанина із Закарпаття Валентин Ігнатюк

Мати Валентина пані Ольга збирала гроші на перевезення та чекала закінчення експертиз увесь цей час. Зараз у неї 34 тисячі гривень, але для перевезення тіла з Чехії в Україну не вистачає ще значної суми. Допоможіть матері забрати сина додому. 5168 7422 4216 4212 – Приватбанк. Отримувач – Ватаман Ольга Василівна.

У жінки інше прізвище, бо вона вдруге вийшла заміж. Валентин був старшим сином у сім’ї. Жінка виховує ще кількох дітей, а чоловік Ольги покинув родину ще 2 роки тому.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Яна 11.12.2021, 08:35
Чулам про цей жах. Вбивцю досі не знайшли. Хоча вже стільки часу пройшло. Та і не знайдуть, бо не буде чеська поліція українцями журитися