Продавці обурені: що коїться на ринках у Мукачеві

Життя  9 грудня 2021 року, 15:00 32753

Цими днями Фейсбук облетіла новина про те, що відбувається на речовому ринку на автовокзалі у Мукачеві. Місцеві підприємці і торговці скаржились, що на територію ринку пускають лише за наявності COVID-сертифіката або ПЛР-теста. Це стосується і продавців, і покупців.

"Ворота з усіх сторін закрили. Людей і так небагато на автостанції, а тепер взагалі нікого немає. З чого платити оренду!? Якщо нікого не запускають!", – написала вчора у Фейсбуці Марія Різак.

Читайте також:  Почали діяти нові правила карантину: що під забороною із 6 грудня

За словами жінки, на ринку ГІД ситуація геть інша. "На ГІДі всіх пускають, без тестів, без сертифікатів.Чому одним можна так, а інші мають страждати? Чому не можна відкрити ворота на автостанції і хай люди ходять. А відповідальність вже ми будемо нести, якщо до нас в магазин зайде не вакцинований клієнт", – написала жінка.

Ринок Автостанція у Мукачеві

Проте зазначимо, що сьогодні, 9 грудня, на території ринку "ГІД" у відвідувачів теж просили показати COVID-сертифікати. Зауважимо, що в соцмережах мукачівці жваво обговорюють ситуацію, яка склалась, і висловлюють своє обурення.

Додамо, що на вході на територію "Зеленого ринка", що в центральній частині міста, не просять показати ні COVID-сертифікати, ні ПЛР-тестів.

Зелений ринок у Мукачеві

Нагадаємо, в Україні із 9 грудня відстронюватимуть від роботи невакцинованих працівників із спецсписку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Karina 10.12.2021, 14:53
Коментар очікує модерацію
Віталь 09.12.2021, 22:13
Зеленого вакциновати, може пожовкне накониць
Jura 09.12.2021, 18:56
А шо ти отвітиш кіть заразять мене? Ти думаєш коли ти хочеш шось повісти чи не думаєш так спочатку подумай а потом возглавляй!