Від завтра в Україні відстронюватимуть від роботи невакцинованих працівників із спецсписку: перелік професій

Життя  8 грудня 2021 року, 19:30 3684

Вже завтра, 9 грудня, в Україні набуде чинності наказ МОЗ про розширення переліку професій, для яких вакцинація від COVID-19 обов’язковою, про це  нагадує міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

"Від 9 грудня, тобто вже завтра, набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я про розширення переліку професій, для яких вакцинація від коронавірусу є обов’язковою", - заявив очільник МОЗ.

Читайте також:  Які нововведення чекають на закарпатців уже з грудня

Ляшко зазначив, що йдеться про:

  1. працівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
  2. працівників установ та закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів;
  3. працівників підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави ("Укрпошта", "Укрзалізниця" та інші)".

Міністр підкреслив, що щойно працівник отримав принаймні одне щеплення проти COVID-19, підстав для відсторонення або продовження його відсторонення від роботи - немає. "Отримання принаймні першої дози не вважається ухиленням або відмовою від вакцинації. У такому випадку він має бути допущений до роботи", - додав Ляшко.  

У разі відмови від щеплення таким працівникам загрожує відсторонення від роботи без збереження заробітної плати.

Нагадаємо, в Україні розширили список професій, для яких обов’язкова вакцинація.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0