В Ужгороді запрацювала кризова кімната для постраждалих від домашнього насильства

Життя  10 грудня 2021 року, 13:28 522 ФОТО

В Ужгороді відкрили першу в місті кімнату кризового реагування для постраждалих від домашнього насильства або ж насильства за ознакою статі.

В Ужгороді запрацювала кризова кімната для постраждалих від домашнього насильства

Помешкання стане місцем для безпечного тимчасового цілодобового перебування, надання первинної психологічної допомоги та перенаправлення постраждалих до інших надавачів послуг у сфері протидії домашньому насильству – соціальних служб, медичних та юридичних установ.

Читайте також:  Не мовчати і довіряти тим, хто допоможе: як зупинити домашнє насильство

Кризова кімната одночасно може прийняти до 6 осіб. Потрапити до кімнати кризового реагування постраждалі можуть, викликавши поліцію за номером телефону 102, звернувшись особисто до Ужгородського міського центру соціальних служб за номером 616472 або уповноваженої особи департаменту соціальної політики за номером 630103, які підготують направлення. Тут постраждалим гарантується безпека, надається цілодобова кризова підтримка та консультації фахівців.

В Ужгороді працює кризова кімната для постраждалих від домашнього насильства

Залишатися у кризовій кімнаті можна до 10 діб. Після цього постраждалих можуть влаштувати у притулку чи інших спеціалізованих службах, які надають послуги постраждалим від насильства. Адреса кризової кімнати не розголошується – задля безпеки постраждалих.

Кризова кімната для постраждалих від домашнього насильства в Ужгороді

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0