Померла маленька дівчинка, за життя якої боролись закарпатці

Життя  14 грудня 2021 року, 09:55 6788 ФОТО

13 грудня 2021 року перестало битися серце маленької дівчинки із Закарпаття, яка мужньо боролася із страшною недугою. Йдеться про Олександру Мушку із міста Хуст.

Від раку померла Олександра Мушка

У січні минулого року у Сашки з’явилися різкі болі в області живота, тому батьки почали бити на сполох. Виявилось, що у дівчинки злоякісна пухлина позачеревного простору зліва – рабдоміосаркома.

Читайте також:  Восьмимісячному хлопчику з Мукачева потрібна допомога у боротьбі важкою недугою

Маленьку закарпатку взялись лікувати у "Національному інституті раку". Їй провели ряд додаткових обстежень і біопсію. 6 блоків хіміотерапії помаленьку протікали, Сашенька разом із своєю мамою Тетяною Белей боролись за її життя. Але, планове КТ принесло їм погану новину – хвороба дитини прогресує.

Померла Олександра Мушка

Українські лікарі запропонували паліативне лікування. Однак мама, не втрачаючи надії, зв’язалася з багатьма лікарнями Європи і одна з них запросила маленьку Олександру на продовження лікування. Допомагали і небайдужі закарпатці, які збирали кошти на лікування.

Від раку померла Олександра Мушка із Хуста

Всі документи вже були готові. Невдовзі 6-річна Олександра разом із своєю матір’ю мали полетіли до Барселони. Але, на жаль, не судилось. Серце дитини не витримало. 6-річна Сашка після тривалої боротьби з онкологією померлда вчора, 13 грудня.

Від раку померла 6-річна дівчинка із Закарпаття

"Бог забрав тебе від нас в свої обійми, де не буде більше болю. Ми з татом і братиком дякуємо Богу за кожну хвилину прожиту з тобою, за твою посмішку, за твою любов, дякуємо, що вибрала нас. Пробач нам доню за все, пробач , що не змогли спасти тебе", – написала мама дівчинки у ФБ. 

Вічна пам’ять дитині. Хай земля буде пухом.

Нагадаємо, у листопаді померла 16-річна закарпатка, яка боролась зі страшною недугою.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0