Помер відомий закарпатський педагог

Життя  22 грудня 2021 року, 13:02 7640

Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти в глибокій жалобі з приводу непоправної втрати – передчасної смерті Михайла Івановича Талапканича, колишнього директора інституту, доцента, вченого секретаря закладу. Його душа відійшла у засвіти похмурого ранку 20 грудня 2021 року.

Михайло Іванович народився 19 травня 1946 року в селі Репинне Міжгірського району в селянській родині. Після закінчення Ужгородської СШ № 5 навчався на фізичному факультеті УжДУ і здобув диплом викладача фізики. Працював учителем фізики в с. Ясенів Львівської області, згодом – директором школи в с. Луково та Великий Раковець Іршавського району, також перебував на керівних посадах в партійних органах області, де відповідав за розвиток освіти і науки в краї.

Помер Михайло Талапканич

Читайте також:  Помер проректор УжНУ

З 1988 до 2012 він – директор Закарпатського ІППО, згодом – вчений секретар закладу. У 1996 р. йому присвоєно наукове звання доцента. Він автор десятків наукових та науково-методичних праць, серед яких у співавторстві монографічні видання «Осередок духовного життя – з думою про вчителя» (1996), «Школа та освіта Закарпаття» (1997), «Про інтелектуальну власність вчителеві та учневі» (2007), «Освіта Закарпаття» (2009).

Все життя Михайла Івановича було пов’язане з освітою та наукою Закарпаття. За понад 55-річну освітню діяльність Михайло Іванович неодноразово нагороджувався грамотами й дипломами обласного, всеукраїнського та всесоюзного рівнів, його нагороджено нагрудним знаком «Відмінник освіти України». Вічна пам’ять…

Нагадаємо, передчасно помер знаний викладач УжНУ. Йому було всього 48 років.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0