У мережі опублікували дивовижне відео про водія ужгородського автобуса

Життя  3 січня 2022 року, 20:33 2474 ФОТО, ВІДЕО

Понад п’ятдесят років водієм автобуса працює Василь Пасічник. Нині він найстарший водій в Ужгородському виробничому автотранспортному об’єднанні (АТП-2). Майже щодня виходить на 26-й маршрут "Корятовича-Горяни" з 7 до 19 години.

У свій вихідний чоловік прямує на роботу: йде перевірити, в якому стані його автобус – зранку йому потрібно виїхати на маршрут. Почав працювати водієм Василь Пасічник ще у 1970-му році. "Я від цього отримую задоволення. Йду на роботу і мені хочеться! Я себе почуваю нормально, я радуюся тому, що я сиджу за кермом", –  каже чоловік.

Читайте також:  Справа життя: 75-річна історія найстарішої діючої україномовної "районки" Закарпаття

Через два тижні Василю Пасічнику виповниться сімдесят років. Чоловік на пенсії, але продовжує працювати. "Зі здоров’ям у нього усе впорядку", — каже диспетчерка підприємства Христина Дяченко.

"Він регулярно проходить обстеження у лікаря. Не виникало у нього ні разу, на скільки мені відомо, проблем ніяких. Лікар перевіряє тиск і саме у пана Василя не виникає з цим ніяких проблем", – розповіла колега.

Возити людей у міському автобусі Василь Пасічник планує до тих пір, поки йому дозволятиме здоров’я. Сподівається, що працюватиме водієм ще мінімум п’ять років.

Детальніше у сюжеті телеканалу "Суспільне. Закарпаття" : 

Нагадаємо, ананас, маракуйя та хурма: закарпатець на власному городі облаштував тропічний сад.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0