В Україну завезли отруйні фісташки з Туреччини

Життя  14 січня 2022 року, 13:29 1012

В Україну з Туреччини наприкінці 2021 року завезли смажені фісташки у шкарлупі, в яких виявили токсичні і канцерогенні речовини, а саме афлатоксини.

Повідомлення про небезпечний продукт експерти держпродспоживслужби отримали від Системи швидкого реагування харчових продуктів та кормів (RASFF) від 23 грудня 2021 року.

Читайте також:  Фальсифікат масла масово продають в магазинах (яке не варто купувати)

"Надійшло інформаційне повідомлення стосовно виявлення афлатоксинів (В1 = 15,7; загальна кількість = 19,9 мкг/кг – ррb) в смажених фісташках у шкарлупі, що експортувалися з Туреччини (виробник: Alagozler Gida Paz. San. Ve Tic Ith Ihr Turz. Ltd. Sti; експортер: Malatya Pazari Kuruyemiscilik Sanayi ve Ticaret A.S.) через Болгарію до України (отримувач: ТОВ "ОКЕАН КОМПАНІ ТРЕЙД", вул. Миру, 3, м. Київ, 03134)", – йдеться у повідомленні.

Держпродспоживслужба закликає операторів ринку негайно вилучити цей товар з обігу та письмово поінформувати компетентні органи про виявлену невідповідність у строк не більше двох робочих днів. Наразі відомо, що такі фісташки вже виявили у сусідній Львівській області. 

Нагадаємо, на Закарпатті у твердому сирі виявили бактерії групи кишкової палички.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0