Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Аналітик дав прогноз, яким буде курс долара на кінець січня

Аналітик дав прогноз, яким буде курс долара на кінець січня

Протягом найближчого тижня очікується зростання курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 28,5 грн, а готівковий долар в банках може торгуватися близько 28,4/2,6 грн.

ВІДЕО ДНЯ

"Якщо говорити про прогноз курсу до кінця зими, він буде практично повністю залежати від розвитку геополітичної ситуації на кордоні з РФ. При помітній деескалації ситуації долар може повернутися до 27,5 грн. При посиленні напруженості (але без переходу в "гарячий" військовий конфлікт), долар може подорожчати до 29,5 грн. У разі ж переходу до бойових зіткнень передбачити динаміку курсу не представляється можливим", – про це в коментарі РБК-Україна сказав Вадим Іосуб, старший аналітик Альпарі.

Читайте також:
Офіційний курс долара зріс до максимуму за останні 9 місяців: новий курс валют
Реклама

За його словами, багато чого буде залежати від того, як саме будуть розвиватися події у військовому і політичному плані, від можливих екстрених заходів і адміністративних обмежень на валютному ринку, які можуть бути прийняті НБУ у відповідь на такий розвиток подій.

Як зазначив аналітик, за минулий тиждень курс долара до гривні помітно виріс на всіх сегментах валютного ринку на 0,8-2,1%.

Реклама

Так, з п’ятниці по п’ятницю офіційний курс долара США, що встановлюється НБУ, виріс з 27,74 до 28,32 грн (+2,1%). Попит/пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії "Укрділінг", за цей же час зросли з 28,00/28,02 до 28,22/28,24 грн (+0,8%). Середні курси купівлі / продажу готівкового долара в банках зросли за тиждень з 27,87/28,13 до 28,19/28,41 грн (+1,1%/+1,0%).

При цьому спред між середнім продажем і середньою покупкою скоротився з 0,9% до 0,8% за рахунок більш швидкого зростання курсу покупки в порівнянні з продажем.

Нагадаємо, курс долара в обмінниках наближається до психологічної позначки.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно