Із Закарпаття в Румунію хочуть запустити потяг

Життя  28 січня 2022 року, 16:26 672

Залізничне сполучення від Ужгорода, із можливістю далі швидше дістатися до гірськолижного курорту "Драгобрат", а відтак до румунського мальовничого містечка, де можна зробити пересадку і вирушити у напрямку "Буковелю", – це потенційний проєкт, який можуть запустити вже у 2022 році.

Саме такі оптимістичні терміни під час наради під керівництвом першого заступника голови Закарпатської ОДА Мирослава Білецького озвучив Олександр Пушкаш, начальник ВСП "Ужгородська дирекція залізничних перевезень".

Читайте також:  На Закарпатті обговорюють можливість запуску "Карпатського експресу"

"Примітно, що у цьому питанні є порозуміння обох країн. Румунська сторона планує відновити колію на тій ділянці, куди повинен пролягти новий маршрут. Такі ж наміри є і в керівництва Укрзалізниці", – прокоментував Мирослав Білецький.

За його словами, поряд із колією ремонту потребують і під’їзні шляхи до вокзалів, де зупинятиметься потяг. 

І щодо самого потяга. Для зручності та комфорту пасажирів мають намір використовувати 3 новенькі вагони дизель-поїзда виробництва ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод", розрахований на 84 місця кожен.

"На зустріч з румунськими партнерами наступного тижня йдемо з цілою купою ідей, пропозицій, а головне – намірами все це реалізувати", – зазначив перший заступник чільника краю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0