"Червона" зона на Закарпатті: в ОДА розповіли про обмеження, які діятимуть в області

Життя  10 лютого 2022 року, 09:23 3906

Регіональна координаторка вакцинальної кампанії проти COVID-19 у Закарпатській області Вікторія Тимчик під час брифінгу повідомила про обмеження, які розпочнуть діяти з 11 лютого у зв’язку з введенням на території регіону "червоної" зони.

Зокрема, мова про заборону роботи закладів громадського харчування (окрім адресної доставки та замовлень навиніс), ТРЦ та інших розважальних закладів, освітніх осередків (окрім дитячих садків і початкових класів шкіл), непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів тощо. Окрім того, проведення масових заходів теж під забороною.

"Та є низка винятків: ті, хто має "зелений" COVID-сертифікат, не відчують дискомфорту, адже зможуть відвідувати усі заклади, де повністю вакцинований персонал. Але зараз тільки 23% закарпатців пройшли повний комплекс, для всієї області цього замало", – наголосила Вікторія Тимчик.

Читайте також:  "Червона зона" на Закарпатті: відомо, які школи не зможуть працювати

За її словами, тепер, поки школи перебувають на дистанційній формі навчання, серед дітей виявляють менше нових хворих, бо на початку семестру ці показники були високими. Діти – одна з пріоритетних груп, яка потребує вакцинації.

Інша вразлива категорія – особи віком 60+. Зараз мобільні бригади виїжджають у населені пункти Закарпаття, аби щепити проти COVID-19 населення старшого віку.

"Вакцинація важлива, аби захистити себе, знизити кількість захворілих й госпіталізованих, що допоможе швидше вийти з "червової" зони. Окрім цього, посилюємо контроль за дотриманням карантинних обмежень, мобільні групи, які виїжджають на об’єкти й здійснюють перевірку сертифікатів, тепер матимуть інтенсивніший графік роботи", – підкреслила Вікторія Тимчик.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0