Жінка з Мукачева святкує 101-ий День народження

Життя  10 лютого 2022 року, 18:48 899 ФОТО

Енергійна, усміхнена та життєлюбива – все це  про ювілярку Рябову Анну Олексіївну з Мукачева. Цими днями іменинниця святкує свою солідну дату – 101 рік. На Закарпатті жінка проживає вже 74 роки. Надзвичайно рада, що доля привела її у цей мальовничий край. 

За її довге життя на шляху у жінки було багато перешкод та труднощів. Це і війна, і роки важкої післявоєнної праці. За свої роки Анна Олексіївна заміж так не вийшла та дітей не народила. Але, незважаючи на тяжку долю, за свої роки вдячна Богові. А також за силу та витривалість у своєму довгому, проте такому нелегкому житті. 

Читайте також:  Ужгородка сьогодні відзначає свій 100 день народження

До всіх привітань від друзів та знайомих, що лунають у цей день для Анни Олексіївни приєднався і народний депутат України Василь Петьовка. Цінні подарунки та щирі слова вітання іменинниці передав помічник нардепа Михайло Штефко. 

За повагу та вітання ювілянтка надзвичайно вдячна. Найбільше радості у цей день жінці принесли увага та квіти, адже їх Анна Олексіївна дуже любить. А жителям вже рідного Закарпаття бажає здоров’я, благополуччя та довгих щасливих років життя.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0