Закарпатка відсвяткувала 100 років життя

Життя  14 лютого 2022 року, 19:34 683 ФОТО

Цими вихідними днями життєлюбна та щаслива Ганна Василівна Фаркавець, жителька села Копашнево, що на Хустщині, відзначала свою 100-літню річницю. Про життя старенької її родина може розповідати годинами. У ньому вистачало всього – і смутку, і радості.

На своєму життєвому шляху іменинниця подолала багато труднощів та перешкод. Після смерті чоловіка, двох дітей виховувала сама. Наразі Ганна Василівна – блаженна мама, бабуся, та прабабуся, що свій ювілей зустрічає з усмішкою. Секрету довголіття, кажуть родичі ювілярки, що нема, а довгі літа Ганні Василівні подарував Бог.

Читайте також:  100-річний ювілей відзначила закарпатка Розалія Германівна Філіп

З нагоди 100-літнього ювілею  іменинницю вітали її рідні. До всіх привітань, що линули в адресу ювілярки, приєднався і народний депутат України Василь Петьовка. Щирі побажання здоров’я та цінні подарунки 100-річній іменинниці передав помічник нардепа Михайло Штефко.

 

За вітання та цінні подарунки ювілярка та родичі жінки надзвичайно вдячні, і в свою чергу дякували за пошану. А всім жителям нашого рідного Закарпаття сердечно бажають миру, здоров’я та самим зустріти такий поважний ювілей.

Нагадаємо, ужгородка сьогодні відзначає свій 100 день народження.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0