Росія заявила, що відводить війська з-під України

Життя  15 лютого 2022 року, 11:12 1499

У Міноборони РФ заявили, що підрозділи Західного та Південного військових округів у вівторок, 15 лютого, починають повернення з навчання до пунктів базування залізницею та автомобільним транспортом.

Про те, що Росія відводить війська, заявив офіційний представник Міноборони РФ Ігор Конашенков, якого цитує російський "Інтерфакс"

"Підрозділи Південного та Західного військових округів, які виконали завдання, вже розпочали завантаження на залізничний та автомобільний транспорт і сьогодні почнуть рух у свої військові гарнізони. Окремі підрозділи здійснять марші своїм ходом у складі військових колон", – запевнив Ігор Конашенков.

Читайте також:  "Війна може бути", – Зеленський зробив тривожну заяву

При цьому Конашенков зазначив, що російські військові продовжують навчання на низці напрямків.

За його словами, війська Східного військового округу та ВДВ, які беруть участь у навчанні "Союзна рішучість", у взаємодії з білоруськими збройними силами відпрацьовують питання відображення агресії проти Союзної держави під час оборонної операції.

"У Збройних силах Російської Федерації триває комплекс масштабних заходів оперативної підготовки військ та сил. У них беруть участь практично всі військові округи, флоти та ВДВ... В оперативно-важливих районах Світового океану та акваторіях морів, що прилягають до території Росії, проводиться серія військово-морських навчань, у яких задіяні надводні кораблі, підводні човни та морська авіація", – йдеться у заяві.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0