Депутат озвучив важливу новину про послаблення карантину

Життя  21 лютого 2022 року, 14:01 1300

Голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування та депутат від "Слуга народу" Михайло Радуцький під час пресбрифінгу зазначив, що кількість нових випадків інфікування коронавірусу зменшилась.

"Ті області, які були у червоній зоні, і в першу чергу це Івано-Франківська, скоріш за все ... із червоної зони будуть виходити. Під час цієї хвилі у нас не було проблем із ліжками. Загальна завантаженість в цілому по країні не перевищувала 40%. Так, на Франківщині вона доходила ближче до 70%, тому регіон був переведений у червону зону.

Читайте також:  Закарпаття перейшло в "червону" зону: як їздитиме транспорт та працюватимуть кафе

Що стосується загалом навантаженості ліжок, то найбільше прийшлося на дитячі. "Омікрон", на відміну від минулих штамів, більше вражає дітей. Особливо до 12 років, бо вони майже не вакциновані.

Коли в Україні послаблять карантин

Україна, в плані боротьбі з пандемією, за словами Михайла Радуцького, не вигадувала велосипед.

"Ми йдемо таким же шляхом, як і решта цивілізованих країн світу. Тому у нас теж розглядається послаблення карантину. Але ті країни, які скасували масковий режим та послабили карантинні обмеження, мають не менше 65 % вакцинованих. Україна такого показника наразі немає, тому маємо збільшити цю цифру", – зазначив він.

"Не думайте, що карантинні обмеження дають уряду чи владі якісь задоволення. Це не так. Карантин – це погано для економіки й інших речей", – додав парламентар.

Джерело: Новини Live
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0