Рекомендують негайно повертатися додому: МЗС терміново звернулось до частини українців

Життя  23 лютого 2022 року, 11:34 949

23 лютого МЗС терміново звернулось до значної частини українців. Міністерство закордонних справ наполегливо радить громадянам України утриматись від поїздок до Росії.

Тим, українцям, які вже перебувають на території РФ, рекомендують негайно повертатися додому. Таку тривожну заяву МЗС України опублікувало на офіційному сайті у зв’язку з посиленням російської агресії проти України.

Читайте також:  Ситуацію ще можна нормалізувати: Путін озвучив ряд вимог

"Це, серед іншого, може призвести до істотного обмеження можливостей надання консульської допомоги на території Російської Федерації", – зазначили в МЗС.

Також на випадок виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування, Міністерство закордонних справ оприлюднило контактні дані закордонних дипломатичних установ України на території Росії. Ознайомитись із ними можна на офіційному сайті МЗС України.

Зауважимо, що на всій території України введуть надзвичайний стан.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Герман 23.02.2022, 16:16
Навіщо дивитися однобоко. Є ще батьки,родичі які там проживають,не лише заробітчани..
Ковач 23.02.2022, 11:40
В Росії взагалі не мало би бути Українців! Чому вони мають працювати на тих, хто вбиває наш народ 8 років! Або тим більше відпочивати у Московії! Якщо вибрали Рашку, то най там сидять і не плачуть потім!