Додаткові сирени оповіщення встановлять в Ужгороді та Мукачеві

Життя  2 березня 2022 року, 16:08 968

Додаткові сирени оповіщення мають встановити в Ужгороді та Мукачеві. Про це розповіли начальник відділу цивільного захисту населення міськради Сергій Дмитрієв та речник Мукачівської міськради Владислав Микита.

Наразі в Ужгороді є 17 сирен. Однак, за словами Сергія Дмитрієва, вони радянського взірця і сигнали під час навчань, які провели 28 лютого, було чути не всюди.

"Ідуть великі забудування — дев’ятиповерхівки будуються. Чим більша щільність забудови, тим менше проходить сигнал. Над цим питанням ми працюємо. Будуть вирішуватися питання встановлення додаткових сирен. Уже будемо визначати локації. Були зроблені відповідні висновки, де було не чути ці сирени", — повідомив Сергій Дмитрієв.

Читайте також:  В Україні запустили додаток "Повітряна тривога": як ним користуватись

"Переривиста сирена означає, що ви маєте увімкнути радіо або телебачення, де буде вказівка, що ви маєте робити. Довга сирена — це є повітряна тривога. Тоді треба брати свої особисті речі, тривожну валізку і спускатися в найближче та найпростіше укриття”, — розповів начальник відділу цивільного захисту населення Ужгородської міськради.

Речник Мукачівської міськради Владислав Микита розповів "Суспільному Закарпаття", що у Мукачеві також проаналізували підсумки навчань. Усі недоліки мають усунути, зокрема, сирени за потреби вмикатимуть гучніше, також встановлять нові. Де саме, в межах безпеки не повідомляють.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0