У школах Закарпаття частково відновлюють навчання. Дитсадки теж запрацюють

Життя  8 березня 2022 року, 15:08 18373

На Закарпатті відновлять навчання в школах з 14 березня для учнів початкових класів. Також запрацюють садки. Про це розповіла директорка обласного департаменту освіти Мар’яна Марусинець.

Про те, що в областях, де ситуація спокійна, можуть відновити навчання, повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет. За словами Марусинець, завтра відбудеться нарада з керівниками місцевих органів управління, під час якої будуть вирішувати також відновлення роботи очних уроків для учнів 5-11 класів.

"У тих районах, де ситуація більш-менш нормальна, ми працюватимемо офлайн. Дистанційно працювати не можемо, все зависає. Щодо середньої та старшої школи — будемо вирішувати, як це зробити. У багатьох школах у нас розміщені переселенці. Завтра будем визначати стратегію щодо організації освітнього простору з понеділка", — повідомила Мар’яна Марусинець "Суспільному Закарпаття".

Читайте також:  Міністр освіти розповів, як навчатимуться школярі та чи запрацюють садочки

Також Мар’яна Марусинець повідомила: будуть брати до шкіл і дітей, котрі приїхали з інших регіонів України для тимчасового проживання на Закарпаття. Йдеться про тих, хто зареєструвався в області як переселенець. Їх будуть розподіляти в школи тих громад, де вони поселилися.

Голова обласної військової адміністрації Віктор Микита 7 березня на брифінгу сказав: в області будуть вести облік тих людей, котрі не виїжджають закордон, а залишаються в області. Вимушені переселенці мають стати на облік, зокрема ті, хто приїхав з дітьми. Також їм потрібно буде вказати свої професійні навики. Це потрібно, аби, за можливості, забезпечити їх роботою.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
vfvf 08.03.2022, 18:17
Марусинецько а ти несеш відповідальність за наших дітей?
Мукачівка 08.03.2022, 17:39
А хто буде гарантувати безпеку дітей??? і куди брати пересиленців якщо класи в Мукавеві і так переповнені!!! Наша вся влада починає плясати під дудку пересиленців!!! не думаючи за жителів області!!! сором вам!