Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 12 300+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 19 700+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • В Україні підрахували, скільки збитків Росія нанесла за час війни

В Україні підрахували, скільки збитків Росія нанесла за час війни

В Україні підрахували, скільки збитків Росія нанесла за час війни

З початку вторгнення Росія нанесла Україні збитків на 119 млрд доларів. Ця цифра стосується лише зруйнованих об’єктів інфраструктури і зростає з кожним днем війни. Про це повідомив перший заступник міністра економіки Денис Кудін в ефірі ТСН.

Кудін пояснив, що в українського уряду є два підходи підрахування збитків – це одноразові збитки та обсяг втрати валового внутрішнього продукту (ВВП).

Одноразові збитки – це скільки буде коштувати відновити мости, дороги, об’єкти інфраструктури, лікарні, дитячі садочки та школи в Україні.

Читайте також:
В Івано-Франківську пролунали вибухи: мер міста каже про удар окупантів

Втрата ВВП – наскільки впаде економіка України від збройної агресії. Кудін повідомив, що у містах, де безпосередньо ідуть бойові дії, економічна активність зупинилася на три чверті. Тобто 75% бізнесу припинили свою роботу з різних причин. На решті території України працює кожен другий, відповідно це втрата 50% економічної активності.

"Ми бачимо, що більшість металургійних заводів, що знаходяться на сході України, так само припинили свою діяльність. Це означає, що ми зменшимо обсяги експорту металів, які займали значну частку в структурі нашого експорту", – сказав Кудін.

Крім того, блокування росіянами морських шляхів, зокрема у Чорному морі, порти на півдні країни, не дають Україні можливості експортувати у повному обсязі кукурудзу, олію, пшеницю та інші продукти. 

"Окремо ми оцінюємо військові втрати, тобто обсяги зруйнованої техніки, зброї. Втрати цивільного населення: будинки, автомобілі", – додав Кузін.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно